fbpx

sissel_back

SISSEL DÜNYANIN HER YERİNDE
İSVEÇ’TEN ÇIKAN BİR FELSEFE YAYILIYOR…

Hikaye 30 sene önce İsveç’te, daha sonra dünya pazarını başarıyla ele geçiren ortopedik bir yastıkla başladı…
Boyun ağrılarıyla başa çıkmanın doğal ve etkili bir yolunu bulmaya çalışırken bir İsveçli tarafından 1986’da bulunan orijinal SISSEL yastığı, böylece doğdu ve bir felsefe yayılmaya başladı.

Hastaneler, rehabilitasyon ve terapi merkezleri dahil olmak üzere pek çok uzman yastığı kullanıyor ve anatomik şekilli boyun yastığının başarılı fonksiyonu pek çok klinik çalışma ile kanıtlanıyor. Bugünlerde orijinal SISSEL yastığının şirket logosunda ölümsüzleştirilmiş  benzersiz şekli, uyku yastıklarımızın temel özelliğidir.

Yıllar içerisinde terapistlerin, sağlık ürünleri uzmanlarının ve tüketicilerin yapıcı önerileri yardımıyla geniş bir yelpazede üstün fitness, sağlık ürünleri ortaya çıkarabildik. Sağlıklı oturuş ve uykudan, sağlıklı hareket ve yaşama kadar SISSEL serisi farklı hedef grupları için çok çeşitlilikte ürünler sunuyor ve SISSEL’in “doğal tarz” felsefesinden asla ödün vermiyoruz.

Birkaç sene önce, Pilates yönteminin yüksek potansiyeline inandığımız için, Pilates akıl ve vücut çalışmalarında kullanılmak üzere özel bir seri yüksek kalite ürünler ve fitness aletlerini kullanıma sunduk. Böylece Pilates’in dünya çapında yükselen popülaritesine katkıda bulunduk.

Sağlık hizmetleri ve terapi sektöründeki uluslararası ortaklar ve önde gelen üreticilerle birlikte çalışarak sürekli yeni yaklaşımlar ve yenilikler arayışındayız. Onların uzmanlıkları ve destekleri ile birlikte ürün yelpazemizi genişletip geliştiriyoruz.

Artık Avrupa’daki sağlık hizmeti uygulamalarında önde gelen tedarikçiler arasındayız. Milyonlarca müşterinin yanında 500,000’den fazla terapist, sağlık hizmeti uzmanı ve profesyonel, üçte ikisinden fazlası Avrupa’da ( öncelikle İsveç ve Almanya) imal edilen ürünlerimize inanıp güveniyor. Çoğu CE damgalı ve medikal tescilli ürünlerimizin yıllar içerisinde 50’den fazla ülkede satılmasını sağladık. Oluşturulan Dünya çapındaki bu dağıtım şebekesini her geçen gün  geliştirmekteyiz.

Çoğu SISSEL ürünü cazip ambalajlar içinde bilgi ya da kullanıcı videosu anlamına gelen EAN ve QR kodlarıyla teslim edilir.

30 YILLIK SISSEL KALİTESİ “DOĞAL TARZ”
Tüm SISSEL ürün çeşitlerinde sunduğumuz “SISSEL garantisi” ne güvenebilirsiniz:

  • Standartlarımızı belirleyen 30 yıllık tecrübe
  • Doğal bir şekilde sağlıklı fonksiyon gösteren SISSEL ürünleri
  • Üstün kaliteli imalat, en yüksek kalite standardı
  • Ağırlıklı olarak Avrupa’da (İsveç ve Almanya) çevre dostu üretim
  • Seçkin, dayanıklı malzeme
  • Kesintisiz kalite kontrolü, maksimum inovasyon
  • Bütün ilgili SISSEL ürünlerinde CE onayı
  • DIN EN ISO 13485 ile uyumlu belgeleme

CENTER DIŞ TIC. VE PAZARLAMA LTD ŞTİ.

www.centersport.com

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
You need to Login for joining waitlist.